Chemia spożywcza

Dodatki i konserwanty spożywcze

Kompania Wielkopolska jest stale rozwijającym się dostawcą dodatków do żywności, który świadczy usługi na terenie całego kraju.

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo pełną gamę dodatków do żywności, w tym między innymi naturalne, identyczne z naturalnymi oraz syntetyczne barwniki, substancje słodzące, konserwanty oraz emulgatory przeznaczone dla firm działających w branży spożywczej.

Dodatki do żywności stanowią obecnie bardzo ważny element przetwórstwa i produkcji spożywczej – dbają o atrakcyjny wygląd, przyjemny smak, trwałość oraz bezpieczeństwo żywności.

Stosowane są w niemalże wszystkich artykułach, na przykład w przetworach owocowych i warzywnych, konserwach, słodyczach, pieczywie i słodkich wypiekach, napojach, nabiale, mięsie i wędlinach.

Jako dostawca dodatków do żywności możemy zaoferować Państwu dostęp do wysokiej jakości surowców dedykowanych dla branży spożywczej.

Poprzez kontakty z renomowanymi producentami możemy dostarczać sprawdzone, certyfikowane artykuły posiadające szerokie zastosowanie w przetwórstwie i produkcji.

Nasza firma prowadzi obsługę klientów na terenie całego kraju. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę własnym transportem. Zajmujemy się także prowadzeniem usług konfekcjonowania surowców do mniejszych pojemników według zamówienia klienta.

Kompania Wielkopolska – dodatki żywności najwyższej jakości!

Jako dostawca dodatków do żywności możemy zaoferować Państwu dostęp do wysokiej jakości surowców dedykowanych dla branży spożywczej. Poprzez kontakty z renomowanymi producentami możemy dostarczać sprawdzone, certyfikowane artykuły posiadające szerokie zastosowanie w przetwórstwie i produkcji.

Stosowanie dodatków do żywności w wyznaczonych ilościach jest całkowicie bezpieczne – są one dopuszczone do użycia odpowiednimi przepisami. W Polsce reguluje je Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 27 grudnia 2000 r. w sprawie wykazu dopuszczalnych ilości substancji dodatkowych i innych substancji obcych dodawanych do środków spożywczych lub używek, a także zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w środkach spożywczych lub używkach.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą dodatków do żywności zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Sprawdź naszą pełną ofertę

SKLEP